Лупа кишенькова з підсвіткою, збільшення +8, матеріал виготовлення: АБС-пластик, лінза — скло (діаметр 3,50 см). Розмір у складеному стані: довжина 8,50 см, і у висувному стані 13,00 см, ширина 5,50 см, товщина 1,40 см, вага 44.20 грм., колір — чорний/білий, живлення — батарейки-таблетки LR 1130 (3 шт.), у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Ручний |
| Кратність збільшення | 8 х |
| Діаметр лінзи | 35 мм |
| Наявність підсвічування | Так |
| Кількість тримачів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Білий |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 0.044 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴








