Кулон срібний "Автомат" 925 проби, Українського виробника (г. Харків), вага 8.00 грм, розміри отвору для проходу ланцюга: за висотою 0,90 см, за шириною 0,70 см. Висота кулона 7,00 см., ширина 2, 30 см., товщина 0,30 см., чорніння та родів (заховує виріб від потемніння та допомагає зберегти його первісний вигляд і блиск). Изілля випробуване пробірним наметом України, є бирка та стоїть клеймо виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 8 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 703 ₴



