Фігурка з латуні "Бик/Тілець". Гарна деталізація, розміри: висота 3,70 см, ширина 7,10 см, товщина 2,80 см, вага 128.40 Гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Вага виробу | 128.4 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴






