Фігурка "Кошка із собачкою" із латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 3,00 см, ширина 2,80 см, товщина 1,70 см, вага 38.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Вага виробу | 38 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴







