Музична скринька «Балерина». Розміри: висота 7,00 см, ширина 18,00 см, глибина 11,50 см, ручка заводу мелодії розташовується знизу скриньки, під час встановлення балерини на дзеркальну частину скриньки вона крутиться.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Музична скринька | Так |
| Колір | Бежевий |
| Кількість мелодій | 1 |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Тематика малюнка/форми | Музика |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴







