Брелок "Ліса" алмазне гравіювання. Розміри: загальна довжина 6,00 см. (з кільцем), ширина 2,00 см, товщина 0,15 см., діаметр кільця 2,50 см., вага 8.30 гм., колір — срібний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 8.3 г |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴




