Фігурка "Овен" із латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 5,00 см, ширина 3,30 см, товщина 1,50 см, вага 36.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага виробу | 36 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457 ₴

