Новинка

Брелок для ключів "Ковбойський капелюх" метал, колір — бронзовий. Розміри: довжина загальна 10,50 см, ширина капелюха 3,20 см, вага 21.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бронзовий |
| Форма | Овальна |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 21 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴





