Фігурка з латуні "Єдиноріг". Гарна деталізація, розміри: висота 4,00 см, ширина 2,70 см, глибина 5,00 см, вага 33.00 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага виробу | 33 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴









