Новинка
-5%

Лупа с подсветкой, диаметр 90 мм., ручная/настольная (увеличение +6/+25) арт. 04221
857 ₴
814,15 ₴
- Готово к отправке
- Код: 04221
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Лупа з підсвічуванням, діаметр 90 мм., ручна/настільна (збільшення +6/+25), матеріал виготовлення: пластик чорного та білого кольору, лінза - скло, діаметр великої лінзи (збільшення +6) 7,50 см., маленької (збільшення +25) 1,80 см, розмір 3, довжин. див., вага 145.00 грм., збоку є кнопка включення та вимкнення підсвічування, колір корпусу чорний/білий, живлення - 3шт. батарейки ААА (у комплект не входять), та живлення через USB за допомогою кабелю 5 V (довжина кабелю 80,00 см) від будь-якого джерела. Крім використання лупи в ручному варіанті, його можна використовувати і в настільному, зафіксувавши лупу під будь-яким зручним кутом, всі положення лупи надійно фіксуються. Чіткість зображення відмінне по всій площі лупи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Ручной |
| Кратность увеличения | 6 х |
| Диаметр линзы | 75 мм |
| Наличие подсветки | Да |
| Количество держателей | 2 шт |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Цвет | Черный |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Высота | 22 мм |
| Вес | 0.145 кг |
Информация для заказа
- Цена: 814,15 ₴









